KONTAKT

Lucie Vojtaššáková
Obchod, nabídky, zakázky

rexroth@betz.cz
+420 354 625 833
+420 604 365 265
+420 354 627 307

Antonín Kratochvíl
Technik-montážní technika

antonin.kratochvil@betz.cz
+420 354 603 409
+420 604 524 135

ActiveShuttle - autonomní dopravní systém

Rychle integrovatelné řešení Vaší intralogistiky

Seznámení s ActiveShuttle

Výhody pro Vás:

PLUG & GO

Rychlá a snadná implementace bez přizpůsobení stávající výrobní infrastruktury. Díky spolehlivé laserové navigaci není nutné upravovat infrastrukturu. Při první manuální jízdě v prostředí továrny vytvoří ActiveShuttle referenční mapu pomocí lasetového scaneru. Transportní systémy mezi sebou komunikují bezdrátově a informují se o změnách detailů prostředí, jako jsou překážky, zácpy, úzká místa apod..

ADAPTIVNÍ

Automatická aktualizace mapy. AMS Live Map – jednotka vozidel ActiveShuttle okamžitě zaznamenává probíhající změny v produkčním prostředí a automaticky aktualizuje referenční mapu. Manuální přemapovávání patří minulosti.

BEZPEČNÝ

Pro materiál, člověka i stroj. Bezpečnostní koncepce navržená ve spolupráci s německým sociálním úrazovým pojištěním (DGUV) zajišťuje bezpečný (výkonnostní stupeň d) nepřetržitý smíšený provoz 24/7 s lidmi a stroji. Integrovaná správa snímání překážek umožňuje včasné brzdění a bezpečný průjezd okolo vyskytujících se překážek na příjezdových cestách, i když jsou současně používána další dopravní vozidla a přítomni lidé. ActiveShuttle dobře zapadá do rušného intralogistického systému. Transportní systém byl důkladně otestován již v osmi závodech. ActivShuttle je v ESD provedení standardně.

FLEXIBILNÍ

Sleduje výrobní a logistické procesy ručně nebo automaticky prostřednictvím systémů třetích stran. K dispozici standardní rozhraní (REST API, Web Socket) pro připojení systémů třetích stran.

ROBUSTNÍ

Navrženo pro nepřetržité používání ve smíšeném provozu 24/7

VÝKONNÝ

Optimalizované logistické procesy, redukce místa a materiálu, kratší doba zpracování. Nulová ruční manipulace. Integrovaná zvedací plošina naloží a vyloží vozíky plně automaticky bez jakýchkoli manuálních zásahů.

EFEKTIVNÍ

Snadné vytváření a konfigurace logistických projektů. Programovací dovednosti obsluhy nejsou podmínkou. Snížení počtu zaměstnanců. Snížení nákladů (personál, skladovací prostory, ...). Zvyšuje se provozuschopnost a transparentnost intralogistických procesů. Návratnost investice z pravidla <2 roky.

KOMPLEXNOST

Zajištění kompletní dodávky systému – ActiveShuttle, přepravních vozíků včetně jejich modifikací a nástaveb, parkovací systémy pro supermarkety, fixace vozíků na pracovištích apod..

Parkovací systémy + vozíky