Komponenty pro automatizaci, plastové díly, hliníkové profily, lineární vedení, visual management | Betz s.r.o. 

Komponenty pro automatizaci

Hliníkové profily

Obsahuje více než 90 druhů profilů s rozměrovým rastrem 20, 30, 40, 45 a 50mm. Rastr 20mm s drážkou 6mm pro lehké konstrukce, rastr 30mm s drážkou 8mm pro střední zatížení - vozíky na materiál, podstavce, regály, dělící stěny a opláštění strojů. Rastr 40, 45, 50 a 60mm s drážkou 10mm pro konstrukce s velkým zatížením.

Pneumatika

Kompletní systém pneumatických prvků, elektronických a elektro-pneumatických komponentů.

Komponenty výrobních linek

Transferové systémy s nosností od 3 do 250 kg pro výrobní procesy s elektrickým nebo EcoFlow s manuelním pohonem.

Valivá ložiska

U valivých ložisek se pohybují kuličky v plastové kleci po drahách vy-broušených ve čtyřech kruhových prstencích z pružinové oceli. Před-ností ložisek je vysoká všesměrová zatížitelnost při minimálních prosto-rových nárocích a malé hmotnosti. Ložiska vyhovují pro obvodové rychlosti do 10m/sec a jsou dodávána v průměrech od 70mm do 12m.

Lineární prvky

U lineárního vedení se pohybuje kazeta s ocelovými kladkami na jehlových ložiskách po broušené dráze z pružinové oceli. Dodávány jsou v šesti velikostech a sedmi provedeních od standardního, přes low-cost po nerezové. Výrobce dodává jak samotné jednotlivé komponenty, tak kompletní polohovací a otočné systémy včetně řídících jednotek. Modulární charakter jednotlivých komponentů umožňuje mnohostrannou kombinaci lineárních a otočných systémů při stavbě komplexních víceosých CNC systémů.

Převodovky

Manipulační převodovky pro lineární a rotační pohyby - komplexní stavebnice pro zatížení 50 kg až 150 t ve 14-ti výkonových stupních. Stavebnice s více než 1000 komponenty.

Součásti převodů

Závitové pohony s trapézovým závitem a s oběhem kuliček. Závitové pohony s vysokým stoupáním. Veškeré příslušenství. Dodáváno v různých třídách přesností a provedení. Velký výběr normovaných dílů. Ozubená kola, věnce, ozubené tyče, šnekové převody, kuželové převody - ocel, litina, bronz, plast K dodání od 1 kusu !

Plynové pružiny

Dodáváme široké spektrum různých typů plynových pružin z hlediska vnějších rozměrů, průběhu rychlosti, sil a způsobu ovládání. S touto paletou produktu uspokojíme i nejvyšší nároky. Velké množství variant je zařazeno do standardního programu a může být dodáno v krátkých dodacích lhůtách. Variabilní je také ukončení plynových pružin. Lze využít oka, klouby, kulové klouby a to kovové a plastové.

Copyright © 1995-2014 BETZ s.r.o., Třída Vítězství 68/4, 353 01 Mariánské Lázně