Komponenty pro automatizaci, plastové díly, hliníkové profily, lineární vedení, visual management | Betz s.r.o. 

BoschrexrothlogoHliníkové profily

profily

Modulární systém z hliníkových profilů obsahuje více než 90 druhů profilů s rozměrovým rastrem 20, 30, 40, 45 a 50mm. Nejmenší profil 20x20mm a největší 100x200mm a 90x360. Profily umožňují stavbu antistatických pracovišť. Jsou k dispozici profilové systémy pro bezprašné prostření.

Rastr 20mm s drážkou 6mm pro lehké konstrukce a opláštění.
Rastr 30mm s drážkou 8mm pro střední zatížení: vozíky na materiál, podstavce, regály, dělící stěny a opláštění strojů.
Rastr 40, 45, 50 a 60mm s drážkou 10mm pro konstrukce s velkým zatížením.

Těžké pracovní stoly, konstrukce strojů, transportní vozíky, robotizovaná pracoviště a pod. Lehké verze těchto profilů s optimalizovaným průřezem nabízejí hospodárné řešení díky vysoké pevnosti při nízké hmotnosti. Většina profilů je dodávána v různých váhových - pevnostních kategoriích. To umožňuje provést optimalizaci konstrukce a dosáhnout tím významných váhových, tím i cenových úspor. Vybrané profily obsahují dutiny určené pro vedení médií (vzduchu, plynu,vody, oleje apod.). Stavebnice obsahuje široké spektrum pomocných prvků jako jsou kluzná a valivá vedení, panty, držadla, nohy, základové a kotvící prvky, různé druhy výplní, bezpečnostní spínače, zámky apod.

K dispozici je také software pro 3D konstrukci.

I když těžiště využití těchto profilů je v oblasti průmyslu, osvědčily se ale i při vybavování interiérů, obchodů, kanceláří a výrobě nábytku.

Katalogy ke stažení

NOVÉ
Katalog hliníkových profilů
a mechanických prvků 13.0

Velikost: 29MB
Stáhnout

 

NOVÉ
Trubkový Systém Rexroth 1.01

Velikost: 2MB
StáhnoutCopyright © 1995-2014 BETZ s.r.o., Třída Vítězství 68/4, 353 01 Mariánské Lázně